XXV. Jubileumi (kicsit más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2020.06.13.

33 1/3m férfi gyorsúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Horváth Roland1991Szentesi Delfin ESC17.96
2.Schulcz Domonkos1991Suncity Triathlon Team19.23

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gábe Tamás1990Suncity Triathlon Team16.59
2.Kollár Marcell1990TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület16.61
3.Bálega Ferenc1986- Nem vagyok egyesületnek tagja -17.72

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Fábián Vince1981Kiskun VSSE18.14
2.Pincési Balázs1981Budafóka SE19.12
3.Fekete István1985HÓD-Triatlon és Öttusa SE19.69
4.Csörsz Gergely1982Berettyó Cápák SE23.96

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kiss István1976Dombovár20.07
2.Kovács Béla1980HÓD-Triatlon és Öttusa SE21.53

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Holló-Szabó Viktor1973Kiskun VSSE21.31
2.Szabó Zoltán Ferenc1972Szentesi Delfin ESC26.90

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Tóth Csaba1969Törökbálint17.74
2.Simon Levente1970Dombovár18.09
3.Dr. Szabó László1969Szentesi Delfin ESC18.22
4.Czuczi Mátyás1967Iron Swimm18.27
5.Horgos Szilárd1969Dombovár18.35
6.Dajka András1969Pénzügyőr SE18.58
7.Maczula Zoltán1967Szentesi Delfin ESC19.28
8.Béry Zoltán1968Tovafutók Se20.78
9.Szajki Zoltán1970Dombovár21.57

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Legeza Péter1961Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula18.51
2.Kovács Attila1965Szentesi Delfin ESC18.90
3.Kripkó Zoltán 1965Egri Senior Úszó-Klub18.96
4.Füzesi Zsolt1963Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula19.43
5.Apatóczki István1961Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület22.45
6.Hetényi János1965Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület31.94

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.dr. Legeza László1958Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula19.15
2.Sebők János1956Kiskun VSSE21.47
3.Molnár Ernő1958HSÚVC23.90

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Dr Gyenes András1951Szeder SC23.67
2.Dömötör Ferenc1953Törökbálint27.18
3.Lucz Imre1951Szentesi Delfin ESC27.66

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bólyai István1947TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület21.80
2.Bögös László1946Egri Senior Úszó-Klub23.90
3.Faragó Attila1946HSÚVC29.26
4.Ónodi László1946Kiskun VSSE36.65

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kancsó János1941Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület25.58
2.Dr Kanyó Ádám1941Szeder SC36.24

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bardócz László1940Törökbálint24.63

XIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Cseuz Imre1935Cserkeszőlő Fürdő SC45.50

Vissza